Мудрик Петро Іванович

Мудрик Петро Іванович народився 16 березня 1984 року у селі Шумбар Шумського району Тернопільської області. Навчався у сільській дев’ятирічці, після чого вступив до Шумського ПТУ, за спеціальністю – механізатор. Після закінчення навчання – служба в армії, у смт.Черкаське, Дніпропетровської області. По поверненню додому  спочатку був різноробочим у місцевих підприємців. Після одруження деякий час проживав у Тернополі і працював на фабриці «Нова», після чого повернувся у рідне село.

З цього часу і займається виготовленням виробів із дерева. Все почалося у 2008 році із крихітних санчат, які люблячий татусь зробив для трирічної донечки Марічки. Підібравши матеріал він дмухнув пилюку із  батькового  станка і почав працювати. Санчата вийшли на славу. Після того майстер отримав свої перші замовлення.

На даний час Петро Іванович робить меблі під замовлення, нерідко ексклюзивні, вішалки для одягу, тумбочки для взуття, підставки для квітів, крісла качалки та інші меблі. Ескізи для виробів майстер переважно придумує сам.

Сканировать2_cr2

Сканировать2_cr  Сканировать12_cr Сканировать1_cr

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *